Заява про обмеження вiдповiдальностi
Служба підтримки працює з 9.00 до 18.00

Заява про обмеження вiдповiдальностi

Заява про обмеження вiдповiдальностi

Відповідальність за вміст сайту

Як постачальник послуг ми несемо відповідальність за те що наш вміст сайту відповідно до загальних законів.

Це не впливає на зобов'язання до видалення або блокування інформації відповідно до загальних законів. Однак подібна відповідальність можлива тільки з моменту виявлення конкретного правопорушення. При виявленні правопорушень ми будемо негайно видаляти відповідну інформацію.

Відповідальність за посилання

На нашому сайті є посилання на сайти третіх осіб, на вміст яких ми не надаємо ніякого впливу. У зв'язку з цим ми не несемо відповідальності за вміст цих сайтів. За вміст сайтів, посилання на яких наводяться на нашому сайті, відповідають виключно їх власники або провайдери послуг. Перед опублікуванням посилань була проведена перевірка даних сайтів на наявність можливих правопорушень. На момент розміщення посилань не було виявлено жодної протизаконної інформації.

Регулярна перевірка вмісту сайтів, посилання на які розміщені на нашому сайті, доцільна лише при наявності конкретних ознак правопорушення. При виявленні правопорушень ми будемо негайно видаляти відповідні посилання.

Авторські права

Авторські права на матеріали, складені власником сайту, захищені Українським Законом про авторське право. Тиражування, обробка, поширення та інше використання матеріалів не в рамках закону про авторське право дозволяється тільки при наявності письмового дозволу їх автора або укладача. Завантаження матеріалів і копіювання сайту допускається тільки в приватних некомерційних цілях.

Якщо будь-які матеріали на даному сайті не належать власнику сайту, дотримуються авторські права третіх осіб. Такі матеріали позначаються особливо. Проте, в разі виявлення порушень авторських прав просимо повідомляти нам від цього. При виявленні правопорушень ми будемо негайно видаляти відповідні матеріали.