Про нас
Служба підтримки працює з 9.00 до 18.00

Про нас

TM «Baba Yaga» - мережа мультибрендових магазинів  косметики.

    В індустрії краси ми більше 5 років, являємося  однією з найбільших та найпопулярніших мереж в західному регіоні ,наша клієнтська база налічує 25 тисяч постійних покупців. Для наших улюблених клієнтів обираємо тільки найкращі косметичні засоби та товари.
Наша мета  – це впевненість жінок у власній красі, адже Ви в себе одна.Ми  пропонуємо  якісну косметику на будь-який смак.Нам важлива наша репутація ,тому ми  ретельно підходимо до вибору партнерів. На сайті  магазину «Baba Yaga» представлені провідні світові  та молоді українські бренди косметики, які завоювали прихильність  у багатьох наших клієнтів.
             У нас Ви знайдете засоби догляду за волоссям, шкірою обличчя та тіла ,  аксесуари ,а також свічки та аромадифузори для дому.
Ми йдемо в ногу з тенденціями ,робимо все можливе  щоб їм відповідати, на постійній основі оновлюємо, розширюємо ассортимент. Новинки у нас з'являються щотижня.Наші працівники  суворо стежать за термінами придатності товарів та якістю.
Крім інтернет магазину у нас  також  є фізичні  магазини в таких містах : Тернопіль,Львів,Івано-Франківськ.
Кожне замовлення ми збираємо, упаковуємо, відправляємо  з любов'ю до наших клієнтів. Для постійних покупців  у нас діє гнучка  ,дисконтна ,накопичувальна  система знижок.Знижка фіксується на балансі дисконтної карти « Бабський клуб» .
«Baba Yaga».